Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Chłopcy z Mordarki Mistrzami Gminy w "szóstkach" piłkarskich

21.05.2018
Kolejne piłkarskie emocje za nami! Tym razem do rywalizacji o tytuł Mistrza Gminy Limanowa w piłce nożnej i awans na zawody powiatowe walczyli uczniowie z rocznika 2005 i młodsi.  W wyniku przeprowadzonych wcześniej eliminacji  do etapu gminnego zakwalifikowało się sześć drużyn: Nowe Rybie, Mordarka, Wysokie, Siekierczyna nr 1, Męcina  oraz Rupniów.  

Mecze obfitowały w wiele ciekawych akcji a zaangażowanie młodych zawodników w grę i zacięta walka o każdą  piłkę potwierdziły dały publiczności możliwość podziwiania naprawdę świetnej gry.
W meczu o III miejsce drużyna gospodarzy uległa chłopcom z Rupniowa . W meczu finałowym chłopcy z Mordarki zmierzyli się z Nowym Rybiem. Mimo ambitnej gry chłopców z Nowego Rybia, ubiegłoroczni mistrzowie z Mordarki ponownie okazali się niepokonani i to właśnie oni będą reprezentować naszą gminę na zawodach powiatowych!

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce – SP Mordarka

II miejsce – SP Nowe Rybie
III miejsce – SP Rupniów
IV miejsce – SP Męcina
Udział:  Wysokie,  Siekierczyna nr 1
 
Zwycięska drużyna z Mordarki grała w składzie: Bargieł Kamil, Biel Dominik, Czachura Łukasz, Czaja Wiktor, Dutka Piotr, Florek Mateusz, Gołąb Mateusz, Włodarczyk Kacper.

Podsumowania Turnieju oraz wręczenia nagród, dyplomów i pucharów dokonał Wicewójt Gminy Limanowa – Marian Mąka oraz Kierownik Wydziału Kultury i Promocji - Wojciech Korabik.
Podziękowali oni również zawodnikom i nauczycielom za udział we wszystkich sportowych zmaganiach, gdyż dzisiejsze rozgrywki w piłce nożnej tradycyjnie już były zwieńczeniem  współzawodnictwa szkół w  dobiegającym końca roku szkolnym 2017/2018.


Liczba wyświetleń: 3543
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne