Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Chłopcy z Męciny zwycięzcami „szóstek” piłkarskich

09.05.2018
9 maja br. na „Orliku” przy Zespole Szkół w Pisarzowej odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Nożnej chłopcow z roczników 2002 - 2004  „szóstki” piłkarskie.  Do sportowej rywalizacji przystąpiło pięć reprezentacji szkół z terenu naszej gminy: Rupniów, Stara Wieś nr 1, Męcina nr 1, Pasierbiec i Pisarzowa. Zawody zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”, a nad ich prawidłowym przebiegiem czuwał sędzia Jan Kurek. Już od pierwszego gwizdka sędziego rozpoczęła się zacięta walka o punkty. Gra przebiegała bardzo dynamicznie, a umiejętności i zaangażowanie zawodników sprawiły, że rozgrywki toczyły się na naprawdę wysokim piłkarskim poziomie.


Ostatecznie Tytuł Mistrzów Gminy Limanowa w Piłce Nożnej trafił do chłopców z Męciny, którzy z wszystkich rozegranych spotkań wyszli zwycięsko i w całym turnieju stracili tylko jedną bramkę.
 
Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – SP nr 1 w Męcinie


II miejsce – SP Pasierbiec
III miejsce – SP nr 1 w Starej Wsi
IV miejsce – SP Pisarzowa
V miejsce – SP Rupniów

Zwycięska drużyna grała w składzie: Jasiński Jakub, Kurczab Tomasz, Lachor Jakub, Leśnik Krzysztof, Pająk Dawid, Pajor Jan, Pociecha Dominik, Sromek Mateusz, Szczecina Krzysztof, Wiewióra Michał, Wiewióra Dawid, Wiewióra Tymoteusz, Włodarczyk Mateusz.

Podsumowania turnieju oraz wręczenia nagród, dyplomów i pucharów dokonali Wicewójt Gminy Limanowa - Marian Mąka  oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Pisarzowej – Magdalena Strzebońska.


Chłopcom z Męciny oraz przygotowującemu ich do zawodów Mirosławowi Smoleniowi gratulujemy zwycięstwa i życzymy powodzenia na zawodach powiatowych, które odbędą się 11 maja na stadionie MKS Limanovia.

 


Liczba wyświetleń: 4475
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne