Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

"VII TOUR Mszana Dolna" zainauguruje akcję ODKRYJ BESKID WYSPOWY 2018

26.04.2018
VII TOUR Mszana Dolna  to Trekking dla odważnych po „Beskidzkich Wyspach”. Uczestnicy zdobywać będą sześć  szczytów w jeden dzień. Tour  Mszana Dolna rozpoczyna dziewiątą  edycję akcji Odkryj Beskid Wyspowy organizowaną  przez 20 Gmin Małopolski z Forum Gmin Beskidu Wyspowego , której celem akcji jest   upowszechnianie  rodzinnych i aktywnych form spędzania wolnego czasu oraz popularyzacja kultury,tradycji , folkloru pięknego ale  jeszcze mało odkrytego  Beskidu Wyspowego
 
Program wędrówki:

1 maja 2018 roku

 
Godz. 5.00  - Wyjście na trasę pod opieką przewodników z miejsca zbiórki Schronisko „Baza Lubogoszcz”
 
Trasa:
Schronisko „Baza Lubogoszcz” - szlak czarny i czerwony Lubogoszcz – szlak zielony Mszana Dolna – szlak czarny Adamczykowa Potaczkowa – bez szlaku Raba Niżna – szlak zielony i czerwony Luboń Wielki – szlak czerwony i zielony Mała GóraSzczebel – szlak czarny Mszana Dolna – Schronisko „Baza Lubogoszcz” .
 
Godz. 16.00 - Zakończenie  Schronisko „Baza Lubogoszcz” - grill, wręczenie  pamiątkowych odznak i przejście do Mszany Dolnej.


       
Udział jest bezpłatny, nie wymaga wcześniejszej rejestracji, wystarczy przyjść  na miejsce zbiórki o godz. 5.00 w Schronisku „Baza Lubogoszcz” Kasinka Mała. Trekking jest wymagający z uwagi na długość trasy 37 km oraz różnicę wzniesień 2100 m i mogą w nim wziąć udział turyści o dobrej kondycji i dobrego zdrowia. Każdy uczestnik bierze udział w Tourze Mszana Dolna na własną odpowiedzialność. Na zakończenie przewidziany jest grill oraz pamiątkowe odznaki i stemple.
 
Noclegi wraz z wyżywieniem można rezerwować w schronisku „Baza Lubogoszcz” tel. 18/331 30 01, email:  [email protected]Dnia 4 maja br. organizowany jest natomiast V Rajd dla Dzieci i Młodzieży "Beskidzkie Wyspy".

Szkoły bądź placówki oświatowo - wychowawcze zgłaszają grupy  uczniów: młodzieży szkół podstawowych, gimnazjów oraz opiekuna.
Kartę zgłoszenia należy przesłać w terminie do dnia 25 kwietnia 2018 r. do Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Żegocinie lub  Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki w Laskowej wraz z  podaniem trasy (druki w załączeniu). Zgłoszenia należy dokonać drogą mailową lub pocztą na adresy:Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Żegocinie, 32-731 Żegocina 378 tel. 14 61 32 035, kom. 606 88 43 22, e-mail: [email protected], Gminny Ośrodek Kultury w Laskowej, 34-602 Laskowa 700  tel. 18 333 30 05, kom. 661 442 221, e-mail: [email protected]

Informacje szczegłówe w załącznikach poniżej.


Liczba wyświetleń: 3114
2

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne