Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Mistrzostwo Gminy w mini piłce ręcznej dla chłopców ze Starej Wsi

10.04.2018
Olbrzymie emocje panowały dziś na hali w Rupniowie, gdzie odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w piłce ręcznej chłopców z rocznika 2005 i młodszych. W zawodach wzięło udział sześć szkół podstawowych:  Stara Wieś I,  Pasierbiec, Młynne, Siekierczyna 1, Nowe Rybie oraz Rupniów. W wyniku przeprowadzonego losowania drużyny zostały podzielone na dwie grupy z których po zaciętej rywalizacji  awans do dalszych rozgrywek wywalczyły cztery drużyny: Stara Wieś I, Rupniów, Nowe Rybie i Siekierczyna.

Mecz o trzecie miejsce pomiędzy Nowym Rybiem, a Siekierczyną  zakończył się  zwycięstwem drużyny z Nowego Rybia. Najwięcej emocji przyniósł mecz finałowy w którym zmierzyły się drużyny ze  Starej Wsi I i Rupniowa.  Ostatecznie, po bardzo zaciętej walce tytuł Mistrza Gminy pozostał w rękach ubiegłorocznych mistrzów, czyli drużyny ze Starej Wsi!
Wszystkie drużyny otrzymały nagrody i dyplomy ufundowane przez Urząd Gminy w Limanowej, a trzy pierwsze miejsca dodatkowo zostały wyróżnione pucharami, których wręczenia dokonali Wicewójt Gminy Limanowa – Marian Mąka oraz Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa – Wojciech Korabik.

Zwycięska drużyna grała w składzie: Franczak Wojciech, Grabowski Dariusz, Groos Krzysztof, Jeż Dominik, Jeż Michał, Kłak Aleksander, Liptak Paweł, Liszka Maciej, Mamak Mikołaj, Mąka Paweł, Piaskowy Kacper, Sabura Kacper, Trela Szymon, Więcek Bartek i Więcek Maciej.

Chłopcom ze Starej Wsi oraz ich opiekunowi – Markowi Młynarczykowi gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach powiatowych 13 kwietnia w Mszanie Dolnej!

Liczba wyświetleń: 3639
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne