"Maluch 2018" - IX Turniej Tenisa Stołowego dla najmłodszych

24.04.2018
23 kwietnia 2018 r. w Szkole Podstawowej w Młynnem odbył się  IX Turniej Tenisa Stołowego dla klas I-III "Maluch 2018". W zawodach wzięło udział blisko 50 najmłodszych zawodników z trzech szkół podstawowych - Nowego Rybia,  Wysokiego i Młynnego. Trwającym ponad 3 godziny rozgrywkom, towarzyszyła gorąca atmosfera. Wszyscy zawodnicy prezentowali bardzo wysoki poziom gry.
Po zaciętej rywalizacji w rozgrywkach finałowych wyłoniono mistrzów  w 6 kategoriach:

DZIEWCZĘTA
  • rocznik 2010 SOBCZAK MAGDALENA SP Młynne
  • rocznik 2009 SAJDAK MILENA SP Młynne
  • rocznik 2008 ZELEK MARTYNA SP Młynne

CHŁOPCY
  • rocznik 2010 ODRONIEC NIKODEM SP Młynne
  • rocznik 2009 DYGAS DAWID SP Młynne
  • rocznik 2008 DOMITER JAKUB SP Młynne

Uroczystego wręczenia dyplomów dokonał Sekretarz Gminy Limanowa – Marek Ziaja, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Młynnem - Bożena Golonka oraz prezes  UKS „Patria” Witold Sochacki.
Organizatorami  turnieju byli: Uczniowski Klub Sportowy „Patria” Młynne, Urząd Gminy Limanowa oraz Szkoła Podstawowa w Młynnem.