ENEJ i CLIVER na Święcie GMINY LIMANOWA!

27.04.2018
W dniach 18-19 sierpnia br. w Pisarzowej odbędzie się tegoroczne Święto GMINY LIMANOWA. Na uczestników imprezy  jak co roku czeka mnóstwo atrakcji m.in. występy zespołów muzycznych. W sobotnie popołudnie 18 sierpnia  w ramach dwudniowego Święta Gminy wystąpią zespoły:

STROJNI

LIFT

a gwiazdą wieczoru będzie zespół ENEJ!

W niedzielę 19 sierpnia świętowanie rozpocznie się od godzin przedpołudniowych, tradycyjnie już akcentem regionalnym, gdzie oprócz programów artystycznych członkinie Kół Gospodyń Wiejskich serwować będą tradycyjne lokalne potrawy. Niedzielny program Święta Gminy muzycznie ubogacą zespoły :

TATRA

KRUCA BANDA

a wieczorem - zespół CLIVER

Ponadto na niedzielę zaplanowano także atrakcje dla najmłodszych - urządzenia rekreacyjne, konkursy i zabawy z animatorami. Atrakcją będzie również  LOTERIA z cennymi nagrodami!

Już dziś zapraszamy do planowania sierpniowego weekendu z GMINĄ LIMANOWA!