Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

11. edycja konkurs Małopolskie Wektory Współpracy

20.04.2018
FRDL Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji już po raz jedenasty zaprasza wszystkie Urzędy Miast, Gmin oraz Starostwa Powiatowe z Województwa Małopolskiego do udziału w konkursie Małopolskie Wektory Współpracy.

Konkurs wyłoni najlepsze przykłady partnerskiej współpracy małopolskich jednostek samorządu terytorialnego z organizacjami pozarządowymi. Ideą konkursu jest wspieranie rozwoju społeczeństwa obywatelskiego poprzez doskonalenie zasad i form współpracy pomiędzy jst a ngo w województwie małopolskim. Przy ocenie nadesłanych aplikacji pod uwagę brana będzie m.in. różnorodność form współpracy oraz innowacyjność zgłaszanych rozwiązań. Intencją organizatora jest, by konkurs stwarzał cykliczną okazję do oceny poziomu zaangażowania organizacji społecznych w realizację zadań publicznych - sfery niezwykle ważnej dla każdej lokalnej społeczności. Do przedstawienia dobrych praktyk dotyczących współpracy z organizacjami pozarządowymi zapraszamy również jednostki organizacyjne JST, czyli np. domy kultury, biblioteki, ośrodki pomocy społecznej.

Nabór aplikacji potrwa do 27 kwietnia 2018 roku.         


Liczba wyświetleń: 1550
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne