Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Za nami mistrzostwa gminy Limanowa w mini piłce siatkowej!

13.03.2018
Po prawie trzymiesięcznej przerwie w terminarzu szkolnych zawodów sportowych, do rywalizacji wrócili uczniowie z terenu gminy Limanowa.  13 marca br.  na hali  w Pasierbcu odbył się  rozgrywany w ramach Igrzysk Dzieci , turniej mini piłki siatkowej.  Rozgrywkom towarzyszyły podwójne  emocje, gdyż o tytuł mistrza gminy walczyli równocześnie chłopcy i dziewczęta. Do rywalizacji w kategorii dziewcząt zgłosiło się pięć drużyn: SP nr 1 w Męcinie, SP Pisarzowa, SP Mordarka, SP Wysokie oraz SP Pasierbiec.  W kategorii chłopców rywalizowały cztery drużyny: SP Pisarzowa, SP Mordarka, SP Wysokie oraz SP Pasierbiec.

Zawody rozegrano systemem „każdy z każdym”, a nad ich prawidłowym przebiegiem czuwali sędziowie – Wiesław Lachor i Paweł Kasiński.

Klasyfikacja końcowa dziewcząt:

I miejsce – SP nr 1 w Męcinie

II miejsce – SP Pisarzowa
III miejsce – SP Wysokie
IV miejsce – SP Mordarka
V miejsce – SP Pasierbiec

Klasyfikacja końcowa chłopców:

I miejsce – SP Pisarzowa

II miejsce – SP Mordarka
III miejsce – SP Wysokie
IV miejsce – SP Pasierbiec

Wszystkie drużyny otrzymały nagrody i dyplomy ufundowane przez Urząd Gminy w Limanowej, a trzy pierwsze miejsca w obu kategoriach dodatkowo zostały wyróżnione pucharami, których wręczenia dokonał Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa – Wojciech Korabik oraz nauczyciel wychowania fizycznego z Pasierbca – Marek Golonka.
Zwycięskim drużynom gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach powiatowych  w Mordarce – dziewczętom 20, a chłopcom 21 marca br.
 
 
 


Liczba wyświetleń: 3879
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne