A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

W Szkole Podstawowej w Nowym Rybiu świętowano Dzień Kobiet

13.03.2018
Miłym wydarzeniem ubiegłego tygodnia był uroczyście obchodzony w Szkole Podstawowej im. Marii Dąbrowskiej w Nowym Rybiu Dzień Kobiet. Samorząd Uczniowski pod opieką Małgorzaty Dudek przygotował kabaretowy program artystyczny, w którym zademonstrował swoje umiejętności aktorskie i muzyczne. Program akademii był bardzo bogaty. Na początek chłopcy  w imieniu męskiej części społeczności szkolnej złożyli wszystkim paniom i dziewczętom życzenia.

         

Następnie uczennice klasy IV wykonały piosenki o kobietach wraz z układem tanecznym. Potem nadszedł czas na skecz przedstawiający typy kobiet. Chłopcy w znakomity sposób wcielili się w role; „laluni, herodbaby, kury domowej i damy”. Swoim wyglądem oraz talentem aktorskim rozbawili publiczność do łez. Można by rzec, iż wisienką na torcie tego przedstawienia było wykonanie najmłodszych chłopców z oddziału przedszkolnego, którzy skradli serca wszystkich. Oklaskom nie było końca.

Po występie dyrektor szkoły Maria Sułkowska wręczyła nagrody oraz dyplomy dziewczętom, które otrzymały I miejsce w konkursie o tytuł „Najlepszej koleżanki w klasie”. Na zakończenie wprowadzone w radosny nastrój panie i dziewczęta otrzymały słodki upominek oraz kwiaty.
 


Liczba wyświetleń: 1217
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30