A+ Kontakt
Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

VIII Gminny Konkurs Języka Angielskiego w Mordarce

15.03.2018
W środę,  14 marca w Szkole Podstawowej w Mordarce odbył się VIII Gminny Konkurs Języka Angielskiego pod patronatem Wójta Gminy Limanowa. W konkursie wzięli udział uczniowie reprezentujący szkoły gimnazjalne z terenu gminy Limanowa, wyłonieni w drodze wcześniejszych eliminacji. Uczestnicy przez godzinę zmagali się testem, który sprawdzał wiedzę leksykalno-gramatyczną oraz umiejętność rozumienia tekstów pisanych. Wszyscy gimnazjaliści zaprezentowali wysoki poziom wiedzy i umiejętności językowych.

Komisja konkursowa, w skład której weszli nauczyciele języka angielskiego uczący w szkołach gimnazjalnych wyłoniła trzech laureatów:

I miejsce Faustyna Król  - Szkoła Podstawowa nr 2 w Starej Wsi – opiekun: Joanna Janik-Kita


II miejsce Mateusz Dunikowski – Szkoła Podstawowa w Mordarce – opiekun: Renata Włodarczyk


III miejsce Zuzanna Jasica – Szkoła Podstawowa w Pisarzowej – opiekun: Klaudia Biedrońska


Laureaci i uczestnicy otrzymali nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Limanowa. W uroczystości wręczenia nagród uczestniczyli Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół w Limanowej - Edyta Król oraz Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Mordarce.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i zapraszamy do kolejnej edycji konkursu.
 


Liczba wyświetleń: 1711
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes

Szukaj na stronie

Urząd Gminy
Limanowa
ul. Matki Boskiej Bolesnej 18B
34-600 Limanowa
woj. małopolskie
Tel: 18 33-72-252
Fax: 18 33-71-337
[email protected]
Godziny urzędowania
Poniedziałek-piątek:
7:30 - 15:30