II Gminny Konkurs Języka Niemieckiego w Mordarce

19.03.2018
W dniu 16 marca 2018 r. po raz drugi uczniowie z terenu Gminy Limanowa spotkali się na konkursie leksykalno- gramatycznym z języka niemieckiego, który zorganizowany został przez germanistki ze Szkoły Podstawowej w Mordarce i Pisarzowej. Uczniowie konkurowali ze sobą w dwóch kategoriach: uczniowie klas siódmych szkół podstawowych oraz II i III  klas gimnazjum. Po godzinnym zmaganiu się z testem komisja wyłoniła zwycięzców, którzy otrzymali nagrody ufundowane przez Wójta Gminy Limanowa. Nagrody wręczyli zastępca wójta- Marian Mąka, dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół - Edyta Król i dyrektor Szkoły Podstawowej w Mordarce - Paweł Ciuła.

Zwycięzcy konkursu w kategorii: SZKOŁA PODSTAWOWA

I miejsce - Anna Król ( Szkoła Podstawowa w Mordarce)

II miejsce - Dorota Pałka ( Szkoła Podstawowa w Pasierbcu)
III miejsce - Barbara Kożuch ( Szkołą Podstawowa w Kaninie)

Zwycięzcy konkursu w kategorii: GIMNAZJUM

I miejsce - Anna Liptak ( oddział gimnazjum w Szkole Podstawowej w Starej Wsi II)

II miejsce - Gabriela Mól ( oddział gimnazjum w Szkole Podstawowej w Mordarce)
III miejsce - Gabriela Anna Wiewióra (oddział gimnazjum w Szkole Podstawowej w Męcinie I)

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom konkursu i życzymy dalszych sukcesów językowych.