Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Chłopcy z Rupniowa najlepsi w piłce ręcznej!

26.03.2018
Za nami kolejny dzień sportowych zmagań. Tym razem do walki o mistrzowski tytuł  w piłce ręcznej stanęli chłopcy ur. 2002-2004. Do rywalizacji zgłosiły się tylko dwie drużyny – Pisarzowa i Rupniów, mimo to emocji nie brakowało. Przez ponad 30 minut mogliśmy podziwiać grę na naprawdę wysokim poziomie z ciekawymi rozegraniami i efektownymi bramkami.

Ostatecznie, nowymi mistrzami w piłce ręcznej zostali chłopcy z Rupniowa i to oni będą reprezentować naszą gminę na zawodach powiatowych, które odbędą się już jutro tj. 27 marca w Mszanie Dolnej.

We wręczeniu nagród, pucharów i dyplomów ufundowanych przez Urząd Gminy Limanowa uczestniczył kierownik Wydziału Kultury i Promocji – Wojciech Korabik. Zwycięska drużyna grała w składzie: Bodziony Jakub, Ciszek Michał, Jurek Eryk, Kołodzej, Kulig Jakub, Łapczyński Hubert, Mucha Piotr, Przechrzta Jakub, Przechrzta Wojciech, Ślusarczyk Kacper, Woźniak Dominik, Woźniak Piotr, Żurek Albert.

Chłopcom z Rupniowa oraz ich opiekunowi i trenerowi - Robertowi Piwowarczykowi gratulujemy zwycięstwa i życzymy sukcesów w dalszych etapach!


Liczba wyświetleń: 3541
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne