Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

XI turniej tenisa stołowego „o lodową piłeczkę” w świetlicy w Pisarzowej

19.02.2018
W sobotę 18 lutego w Klubie Kultury w Pisarzowej wystartowała XI edycja turnieju tenisa  stołowego "O lodową piłeczkę".  Turniej już na stałe wpisał się w harmonogram atrakcji  organizowanych w okresie  ferii zimowych i cieszy się dużym zainteresowaniem uczestników. Tegoroczną rywalizację otworzyły dwie młodsze grupy - młodzicy i juniorzy młodsi.


Wyniki młodzików:
I miejsce- Mateusz Oleksy
II miejsce- Kacper Górka
III miejsce- Izabela SmoleńWyniki juniorów młodszych:
I miejsce- Wiktor Pacholik
II miejsce- Hubert Smoleń
III miejsce- Klaudia Tabor


Ta edycja była wyjątkowa, gdyż oprócz tego że przy stołach stanęła rekordowa ilość dziewcząt,   to w obu kategoriach wywalczyły sobie miejsce na podium. Brawo!

Nagrody dla zwycięzców (komplety do gry w tenisa stołowego i piłki)  ufundowała Gmina Limanowa, a wszyscy uczestnicy  otrzymali również pamiątkowe dyplomy. Organizatorzy i uczestnicy dziękują  starszym koleżankom i kolegom: Ilonie, Arturowi i  Dawidowi za pomoc w sprawnym prowadzeniu zawodów, rodzicom za sędziowanie  i kibicowanie, a rodzeństwu za wspieranie "swoich" w wyjątkowo zaciętych i  wyrównanych pojedynkach.

W najbliższą sobote 24 lutego o 15.00 walczą juniorzy, a w niedzielę 25 lutego,  również o 15.00 - seniorzy.


Liczba wyświetleń: 2977
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne