Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

V Przegląd "MaGa" - zgłoszenia do 20 kwietnia

02.02.2018
Przed nami V edycja Gminnego Przeglądu Artystycznego "MaGa - Młodzi artyści Gminy atakują". Na przełomie kwietnia i maja odbędą się konkursy śpiewu, scenek teatralnych i tańca, a zgłoszenia do Przeglądu przyjmowane są do 20 kwietnia br.
 

 
Przegląd "MaGa" to inicjatywa, która umożliwia zaprezentowanie zdolności przez uczniów ze gminnych szkół. Jest to również okazja do zdobycia  przez dzieci i młodzież nagród finansowych dla szkół oraz indywidualnie dyplomów i upominków.

Pierwszy z konkursów odbędzie sie dnia 26 kwietnia, a kolejne 10 i 17 maja - wszystkie w świetlicy w Starej Wsi. Uwieńczeniem Przeglądu będzie tradycyjnie już występ uczestników konkursów podczas Gminnego Dnia Dziecka, w tym roku w dniu 27 maja na stadionie sportowym w Starej Wsi.
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!
 
Poniżej Regulamin oraz Karty zgłoszeniowe do poszczególnych konkursów.

Liczba wyświetleń: 3182
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne