Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Turniej tenisa stołowego o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Wysokiem

14.02.2018
4 lutego 2018 r. w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej odbyła się I edycja Turnieju o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Wysokiem. W turnieju udział wzięło łącznie 37 zawodników i zawodniczek, którzy rywalizowali w 3 kategoriach. Wspierani oni byli liczną grupą osób, które zjawiły się w celu obejrzenia rywalizacji oraz zagrzewania do walki najbliższych.

Gratulujemy zwycięzcom oraz dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w tym wydarzeniu. Serdecznie dziękujemy w szczególności  sołtysowi wsi Wysokie - Władysławowi Lorkowi, prezesowi OSP Wysokie - Tadeuszowi Witeckiemu, Sylwestrowi Hasiorowi oraz  Paulinie Kotlarz. Dziękujemy także właścicielowi firmy transportowej Krzysztofowi Kubackiemu  za zakup napojów oraz przekąsek dla uczestników. Podziękowania kierujemy także pod adresem  Gminy Limanowa na ręce obecnego podczas turnieju Kierownika Wydziału Kultury i Promocji - Wojciecha Korabika za ufundowanie upominków dla zwycięzców. Szczególne podziękowania składamy Dyrektorowi Szkoły Podstawowej w Wysokiem za poddanie pomysłu na to sportowe wydarzenie, objęcie go patronatem i ufundowanie pucharów dla trzech najlepszych zawodników w każdej kategorii.     
   
Wyniki:

Kategoria Senior:
I miejsce - Artur Piwowarczyk
II miejsce - Paweł Świątko
III miejsce - Krzysztof Plata

Kategoria Kobiet:
I miejsce - Kinga Kotlarz
II miejsce - Paulina Kotlarz
III miejsce - Anna Hasior

Kategoria Oldboy:
I miejsce - Paweł Hasior
II miejsce - Maciej Pulit
III miejsce - Bogdan Kożuch 

Liczba wyświetleń: 2415
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne