Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Rozgrywki Skrzatów i Młodzików zakończyły II Winter Kajet Cup

06.02.2018
Za nami kolejny weekend piłkarskich zmagań! W sobotę na hali przy Szkole Podstawowej w Mordarce odbył się trzeci z kolei turniej rozgrywany w ramach cyklu II Winter Kajet Cup.  Tym razem do rywalizacji  przystąpili najmłodsi zawodnicy, dla których przygoda z piłką dopiero się zaczyna, czyli katgoria skrzatów. Rozgrywki odbywały się jako dwa odrębne turnieje – poranny i popołudniowy.


W porannej części turnieju do rywalizacji przystąpiły drużyny: AP Limanovia, LKS Mordarka, Sandecja Nowy Sącz, Dunajec 2012 Nowy Sącz, Helena Nowy Sącz.
Wyniki poszczególnych spotkań:
 • LKS Mordarka - AP Limanovia 1:5
 • Dunajec – Helena 3:3
 • Sandecja – LKS Mordarka 5:0
 • Helena –AP Limanovia 0:5
 • Dunajec – LKS Mordarka 0:4
 • AP Limanovia – Sandecja 4:1
 • LKS Mordarka – Helena 0:4
 • Dunajec – Sandecja 2:10
 • Dunajec – AP Limanovia 0:5
 • Helena – Sandecja 0:4
Po południu zagrały drużyny: KAP Bardomed Krosno, AP Mam Talent Biała, AP Mam Talent Niebieska i LKS Mordarka.
Wyniki spotkań:
 • LKS Mordarka – AP MT Biała 2:8
 • AP MT Niebieska – Bardomed 3:1
 • AP MT Biała – AP MT Niebieska 5:7
 • LKS Mordarka – Bardomed 0:14
 • AP MT Biała – Bardomed 1:6
 • LKS Mordarka – AP MT Niebieska 0:21
Niewątpliwą atrakcją dla młodych piłkarzy było spotkanie ze strażakami PSP Limanowa, którzy w ramach akcji „Bezpieczne ferie” przedstawili zbiór rad, które mogą pomóc rodzicom i dzieciom spędzić bezpiecznie te dwa tygodnie zimowego odpoczynku. Na zakończenie rozgrywek wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale i drobne upominki.Tegoroczną edycje turnieju Winter Kajet Cup zakończyła rywalizacja najstarszej kategorii wiekowej, czyli Młodzików.  W niedziele na hali w „Ekonomie” i na hali przy ul. Jordarna w Limanowej rywalizowało łącznie 13 drużyn. Po meczach eliminacyjnych zwycięskie drużyny spotkały się w turnieju finałowym w grupie złotej, natomiast pokonani w finale grupy srebrnej. Faza finałowa rozgrywana była systemem każdy z każdym. Wyniki spotkań finałowych w grupie złotej (Ekonom):
 • Krakus – Limanovia 0:0
 • Krakus II – Laskovia 4:0
 • Sokół Stary Sącz – Helena Nowy Sącz 3:0
 • Zubello Iwkowa – AP Limanovia 1:0
 • Krakus – Helena Nowy Sącz 1:0
 • Krakus II – Sokół Stary Sącz 0:0
 • Zubello Iwkowa – Laskovia 1:0
 • AP Limanovia – Helena Nowy Sącz 4:0
 • Krakus – Krakus II 0:0
 • Zubello Iwkowa – Helena Nowy Sącz 3:1
 • Laskovia – Sokół Stary Sącz 0:2
 • AP Limanovia – Krakus II 3:2
 • Zubello Iwkowa – Sokół Stary Sącz 0:1
 • Helena Nowy Sącz – Krakus II 1:8
 • Laskovia – Krakus 1:7
 • Zubello Iwkowa – Krakus II 1:2
 • Sokół Stary Sącz – Krakus 1:0
 • Laskovia – AP Limanovia 1:4
 • Zubello Iwkowa – Krakus 0:2
 • Sokół Stary Sącz – AP Limanovia 0:3
 • Helena Nowy Sącz – Laskovia 0:1
Tabela końcowa grupy złotej:
M Drużyna Pkt Bramki
1 AP Limanovia 13 14:4
2 Sokół Stary Sącz 13 7:3
3 Krakus II 11 16:5
4 Krakus 11 10:2
5 Zubello Iwkowa 9 6:6
6 Laskovia 3 4:20
7 Helena Nowy Sącz 0 2:20

Jak przystało na grupę złotą spośród wszystkich zawodników wyłoniono „złotą piątkę”, czyli nagrodzonych zostało 5-ciu wyróżniających się dobrą grą zawodników, którzy na zakończenie turnieju rozegrali krótki mecz pokazowy ze zwycięzcą turnieju, drużyną AP Limanovia. „Złota piątka”  w składzie: Maciej Zoń – AP Limanovia, Mikolaj Wrona – AP Limanovia, Szymon Ciupek – Krakus, Mateusz Leśniak – Krakus i Adam Orłowski – Sokół Stary Sącz,  zwyciężyła z wynikiem 1:0.

Wyniki spotkań finałowych w grupie srebrnej (hala przy ul. Jordana w Limanowej):
 • Limanovia II – LKS Mordarka II  1:0
 • LKS Mordarka – Płomień Limanowa 2:1
 • Lanckorona - LKS Mordarka II 2:6
 • Limanovia II – Macierz Lipnica Murowana 2:0
 • Lanckorona – Płomień Limanowa 0:0
 • LKS Mordarka – Macierz Lipnica Murowana 2:0
 • Limanovia II - LKS Mordarka 2:0
 • Lanckorona - Macierz Lipnica Murowana 2:1
 • LKS Mordarka II - LKS Mordarka 1:3
 • Macierz Lipnica Murowana - LKS Mordarka 0:5
 • Płomień Limanowa – Limanovia II 0:0
 • Lanckorona – Mordarka   0:3
 • Płomień Limanowa – Mordarka II 2:2
 • Lanckorona – Limanovia II 0:6
 • Macierz Lipnica Murowana – Płomień  0:1
Tabela końcowa grupy srebrnej:
M Drużyna Pkt Bramki
1 AP Limanovia II 13 11:0
2 LKS Mordarka 12 13:4
3 LKS Mordarka II 7 11:8
4 Płomien Limanowa 6 4:4
5 Lanckorona 4 4:16
6 Macierz Lipnica Murowana 0 1:12

W grupie srebrnej przyznano wyróżnienia indywidualne, które trafiły do:
Najlepszy strzelec: Przemysław Giza - Limanovia II
Najlepszy bramkarz: Leśniak Adrian – Limanovia II
Najlepszy zawodnik: Piotr Dudek – LKS Mordarka II.

Organizatorzy tradycyjnie dziękują wszystkim drużynom za udział w turnieju, wspaniałą grę i dostarczone emocje. Podziękowania kierują też do partnerów turnieju, dzięki którym impreza ta mogła się odbyć, a byli to: firma Kajet (współorganizator turnieju), Urząd Gminy Limanowa, firma Velo Sport - Janusz Etgens, Rogelli.pl, TYMBARK - MWS SP. Z O.O., Mini Distribution, Bank Spółdzielczy w Limanowej, Partner, Emiter, Koral, ZPG Kulinar Agnieszka Puch, Monika i Janusz Etgensowie właściciele Sklepu Delikatesy Centrum w Jodłowniku. Szczególne podziękowania za pomoc w zabezpieczeniu turnieju składają PSP Limanowa.

Wielkie gratulacje  należą się wszystkim osobom zaangażowanym w organizację II edycji zimowego turnieju Winter Kajet Cup za trud włożony w przygotowanie tego ogromnego przedsięwzięcia. Mamy nadzieję, że Kajet Cup na dobre wpisze się w harmonogram piłkarskich rozgrywek i będzie cieszył się równie wielkim zainteresowaniem co w tym roku, również w kolejnych edycjach!


Galerie zdjęć z całego turnieju dostępne są na stronie LKS Mordarka


Liczba wyświetleń: 3108
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne