Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Nabór do Sekcji Psów Tropiących i Ratowniczych

08.02.2018
Stowarzyszenie o nazwie Sekcja Psów Tropiących i Ratowniczych przy CSPO Podhale zaprasza osoby pełnoletnie oraz młodzież szkół średnich i osoby lubiące psy (które mają wrodzoną zdolność posługiwania się węchem i bezbłędnego węszenia) do skorzystania z propozycji Stowarzyszenia, by zostać przewodnikiem psa i dołączyć do grupy, która będzie realizowała cele związane z poszukiwaniem i ratowaniem ludzi w potrzebie.

Szczegółowe informacje na plakatach oraz pod nr tel.: 570 574 356.


Liczba wyświetleń: 2103
2

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne