Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

II Winter Kajet Cup - przed nami wielkie sportowe emocje!

19.01.2018
Już w najbliższy weekend tj. 27–28 stycznia startuje II edycja zimowego turnieju piłki nożnej „WINTER KAJET CUP” organizowanego przez LKS Mordarka  pod patronatem Wójta Gminy Limanowa. Turniej z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem, co potwierdza ilość zgłoszonych  drużyn oraz fakt że tegoroczne rozgrywki odbywać się będą aż na trzech halach równocześnie!
Młodzi zawodnicy będą rywalizować w czterech kategoriach wiekowych:
  • skrzaty – rocznik 2011 i młodsi
  • żaki – rocznik 2009 i młodsi
  • orliki – rocznik 2007 i młodsi
  • młodziki – rocznik 2005 i młodsi
Swój udział w turnieju potwierdziły  takie zespoły jak: Krakus Nowa , AP Lanckorona 2005, Dunajec Nowy Sącz, APMT Krzeszowice, Westovia Tarnów, GSF Gliwice, Helena Nowy Sącz. Łącznie w rozgrywkach będzie brało udział prawie 700 młodych piłkarzy! Jako pierwsze do rywalizacji przystąpią drużyny Żaków (27.01) i Orlików (28.01) a ich zmagania toczyć się będą równocześnie na dwóch halach sportowych - przy Zespole Szkół nr 1 w Limanowej (Ekonom), oraz na hali sportowej w Mordarce.
Więcej informacji o turnieju można uzyskać na stronie internetowej www.kajetcup.pl. Niebawem dostępne będą również szczegółowe harmonogramy rozgrywek.
 


Liczba wyświetleń: 2301
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne