Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Dziewczęta z Mordarki mistrzyniami gminy w mini koszykówce!

08.01.2018
8 stycznia 2018 r.  na hali przy Zespole Szkół w Pasierbcu odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w Mini Koszykówce Dziewcząt – Igrzyska Dzieci. Do rywalizacji zgłosiły się tylko trzy drużyny – SP Mordarka, SP Stara Wieś I oraz SP Pasierbiec, mimo to emocji nie brakowało nawet przez chwile.Ostatecznie po zaciętej walce o punkty Mistrzyniami Gminy Limanowa w Mini Koszykówce zostały dziewczęta z Mordarki grające w składzie: Biernat Izabela, Cabała Natalia, Dutka Natalia, Frączek Martyna, Gaik Zuzanna, Jasica Magdalena, Malec Angelika, Ptaszek Marta, Słowiak Sara, Smoleń Liliana, Szewczyk Dagmara, Śmierciak Weronika.
 
Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – SP Mordarka

II miejsce  - SP Stara Wieś nr 2
III miejsce – SP Pasierbiec
 
Uroczystego podsumowania turnieju dokonali Wice Wójt Gminy Limanowa - Marian Mąka oraz Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa - Wojciech Korabik. Każda z drużyn otrzymała ufundowane przez Wójta Gminy Limanowa nagrody, dyplomy oraz puchary.
 

Dziewczętom z Mordarki oraz ich opiekunowi – Krzysztofowi Trojanowskiemu gratulujemy zwycięstwa i życzymy sukcesu na zawodach powiatowych, które odbędą się 10 stycznia w ZSS 3 Limanowa.


Liczba wyświetleń: 4321
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne