Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Dzień Babci i Dziadka w Szkole Podstawowej w Pasierbcu

30.01.2018
W dniu 26 stycznia 2018 r w Szkole Podstawowej  w Pasierbcu, jak co roku uroczyście obchodzono Dzień Babci i Dzień Dziadka. Organizowana z tej okazji akademia stała się już tradycją na stałe wpisaną w kalendarz imprez szkolnych. W uroczystości wzięli udział zaproszeni goście : Wicewójt Marian Mąka, Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół – Edyta Król, Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Gminy Limanowa– Wojciech Korabik,  Księża  z Parafii w Pasierbcu, Seniorzy, Babcie i Dziadkowie, Nauczyciele, Pracownicy Szkoły oraz Uczniowie.
 
Tego roku program artystyczny przygotowany dla gości był szczególnie urozmaicony. Uczniowie klas początkowych wspólnie ze swoimi wychowawcami przygotowali dla Zacnych Gości występ poetycko – muzyczny.

Następnie zaprezentowała się grupa kolędnicza z Zespołu Pasierbiocki, a uczniowie z klas muzycznych wykonali utwory na różnych instrumentach.  Uroczystość umilał również występ miejscowej kapeli.
 
Na zakończenie wnuki i wnuczki złożyły swoim Dziadkom i Babciom życzenia, wręczając  drobne upominki. Po uroczystym „STO LAT” Seniorzy spotkali się tradycyjnie na skromnym poczęstunku przygotowanym przez Radę Rodziców, w trakcie którego mieli okazję porozmawiać, zaśpiewać kolędy i spędzić czas z wnukami.


Liczba wyświetleń: 3559
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne