Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Zagłosuj na najpopularniejszego piłkarza i trenera Ziemi Limanowskiej 2017!

18.12.2017
Limanowski Podokręg Piłki Nożnej ogłosił XX Jubileuszowy Plebiscyt na Najpopularniejszego Piłkarza i Trenera Piłki Nożnej  Ziemi Limanowskiej w 2017 roku.  W XX edycji Plebiscytu, najpopularniejszy piłkarz wybierany będzie aż w 4 kategoriach: IV liga, liga okręgowa (V liga), Klasa A, Klasa B. Wybór najpopularniejszego trenera pozostaje bez zmian (czyli bez podziału na kategorie).
W każdej kategorii najpopularniejszy piłkarz zostaną wyróżnieni zawodnicy, którzy w plebiscycie zajmą miejsca  1–3. W kategorii najpopularniejszy trener wyróżnieni zostaną szkoleniowcy, którzy w plebiscycie zajmą miejsca 1–5. Głosowanie podobnie jak w poprzednich latach odbywa się za pośrednictwem portalu limanowa.in.
Każdy zarejestrowany użytkownik portalu po zalogowaniu się może oddać jeden głos dziennie w każdej z pięciu kategorii. Swoje głosy można oddawać codziennie od 16 grudnia 2017 roku do 20 stycznia 2018 roku.

Nominowani piłkarze i trenerzy klubów z terenu gminy Limanowa:
 
Najpopularniejszy piłkarz IV ligi:

Robert Górski – LKS "Olimpia" Pisarzowa


Najpopularniejszy piłkarz klasy okręgowej

Tomasz Biedroń – LKS Rupniów

Tomasz Kita – LKS Rupniów


Najpopularniejszy piłkarz klasy „A”

Jan Wrona – LKS Mordarka


Sylwester Wojtas – LKS Mordarka

Najpopularniejszy piłkarz klasy „B”

Henryk Nowak – LKS Rybie

Najpopularniejszy trener

Artur Sejud - LKS „Olimpia” Pisarzowa


Adrian Mrózek – LKS „Rupniów”


Dawid Sułkowski – LKS Mordarka
 

Aby przejść do głosowania kliknij tu

Uroczyste podsumowanie Plebiscytu odbędzie się w dniu 17 lutego 2018 roku, o godz. 16.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Limanowej.

Liczba wyświetleń: 3572
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne