Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Udany początek sezonu biathlonistów z UKS „Kłodne”!

21.12.2017
Narciarze z UKS "Kłodne" przy Szkole Podstawowej w Kłodnem rozpoczęli sezon zimowy 2017/2018. 8 grudnbia 2017 w Kościelisku - Kirach  koło Zakopanego zawodnicy UKS Kłodne brali udział w Wojewódzkich Zawodach Biathlonowych pt. " I TY MOŻESZ ZOSTAĆ BIATHLONISTĄ". Zawody były przeprowadzone pod egidą Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Bardzo dobre rezultaty osiągnęły dziewczęta, które zajęły następujące miejsca:

2 miejsce - Eliza Pacholarz

4 miejsce - Daria Chramęga
5 miejsce - Natalia Urmańska
6 miejsce - Wiktoria Leśniak

W zawodach brali również udział chłopcy tj. Krystian Sołtys  i  Patryk Zygmunt, którzy uplasowali się w drugiej dziesiątce zawodów zajmując 15 i 16 miejsca. W klasyfikacji drużynowej UKS "Kłodne" zajął wysokie czwarte miejsce.


Liczba wyświetleń: 2889
2

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne