Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Stara Wieś nr 1 niepokonana w mini koszykówce!

14.12.2017
14 grudnia br. na hali w Pasierbcu rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy Limanowa w mini koszykówce chłopców. Do rywalizacji  zgłosiły się cztery drużyny: SP nr 1 w Siekierczynie, SP nr 1 w Starej Wsi, SP w Mordarce oraz gospodarze turnieju – SP  Pasierbiec. Mecze zostały rozegrane systemem „każdy z każdym” w trzech 5-minutowych kwartach. Chłopcy dawali z siebie wszystko i bardzo ambitnie walczyli o każdy punkt. Tytuł Mistrza Gminy Limanowa pozostał w rękach ubiegłorocznych zwycięzców, czyli  chłopców ze Starej Wsi nr 1 którzy wysoko pokonali wszystkich przeciwników.

Podsumowania turnieju oraz wręczenia nagród, dyplomów oraz pucharów dokonali Wicewójt Gminy Limanowa – Marian Mąka, dyrektor szkoły podstawowej w Pasierbcu – Rozalia Kuchta oraz Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa – Wojciech Korabik.

Zwycięska drużyna grała w składzie: Franczak Wojciech, Grabowski Dariusz,  Więcek Bartłomiej,  Jeż Dominik, Jeż Michał, Kłak Aleksander, Liptak Paweł, Liszka Mikołaj, Mamak Mikołaj,  Mąka Paweł, Piaskowy Kacper, Sabura Kacper, Trela Szymon, Więcek Maciej.

Chłopcom ze starej Wsi oraz ich opiekunowi – Markowi Młynarczykowi gratulujemy zwycięstwa i życzymy powodzenia na zawodach powiatowych


Liczba wyświetleń: 3570
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne