Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Pisarzowa bezkonkurencyjna w piłce siatkowej!

19.12.2017
Podwójnym sukcesem  drużyn  z Pisarzowej zakończyły się rozegrane w dniu 19 grudnia br. Mistrzostwa Gminy Limanowa w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców z roczników 2002/03/04.
Do rywalizacji w kategorii dziewcząt zgłosiły się cztery drużyny: SP Pisarzowa, SP Mordarka, SP Nowe Rybie oraz SP nr 1 w Męcinie. W kategorii chłopców do walki o podium również stanęły cztery zespoły: SP Pisarzowa, SP nr 1 w Męcinie, SP Pasierbiec oraz SP Nowe Rybie. Zawody zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”, a rozgrywki toczyły się równocześnie na dwóch halach – w Pisarzowej oraz w Mordarce. Mecze zarówno w kategorii chłopców, jak i dziewcząt obfitowały w wiele ciekawych akcji i potwierdziły, że z roku na rok rośnie poziom rozgrywek i popularność piłki siatkowej wśród uczniów. 

Końcowe wyniki potwierdziły, że sukcesy Pisarzowej w piłce siatkowej stały się już  tradycją. Zarówno chłopcy, jak i dziewczęta nie przegrali ani jednego seta i tym samym Pisarzowa odniosła  podwójne zwycięstwo!

Klasyfikacja końcowa dziecząt:

I miejsce –Pisarzowa

II miejsce –Mordarka
III miejsce – Męcina nr 1
IV miejsce – Nowe Rybie

Klasyfikacja końcowa chłopców:

I miejsce –Pisarzowa

II miejsce – Męcina nr 1
III miejsce – Pasierbiec
IV miejsce – Nowe Rybie

Wszystkie drużyny otrzymały nagrody i dyplomy ufundowane przez Urząd Gminy w Limanowej, a trzy pierwsze miejsca dodatkowo zostały wyróżnione pucharami, których wręczenia dokonali Wicewójt Gminy Limanowa – Marian Mąka, Dyrektor Zespołu Szkół w Pisarzowej – Magdalena Strzebońska oraz Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa – Wojciech Korabik.


Drużyna dziewcząt grała w składzie: Ciuła Karolina, Janik Kinga, Kowalska Patrycja, Młynarczyk Sylwia, Mordarska Magdalena, Pustelnik Milena, Raczek Bernadeta, Sławek Dominika, Sułkowska Zuzanna, Tabor Klaudia, Tabor Wiktoria, Wróbel Wiktoria.

Drużyna chłopców grała w składzie: Bernacki Igor, Cabała Maciej, Darowski Jakub, Górszczyk Szymon, Konik Jakub, Koszut Kazimierz, Koszut Mateusz, Kowalski Tomasz, Małucha Mikołaj, Pacholik Wiktor, Smoleń Hubert, Wójcik Wiktor.

Drużynom z Pisarzowej oraz ich opiekunom – Łukaszowi Sukiennikowi i Michałowi Majce gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia na zawodach powiatowych!
 
 


Liczba wyświetleń: 3811
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne