Cheerleaderki z Mordarki w finale zawodów wojewódzkich!

01.12.2017
W dniu 27 listopada na hali sportowej przy SP nr 3 w Limanowej odbyły się zawody o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego RYTM ~ MUZYKA ~ TANIEC Szkolnych zespołów tanecznych „CHEERLEADERS” w ramach Igrzysk Dzieci ur. 2005 i młodszych  oraz w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej dziewcząt ur. 2002 – 2004. Do zawodów w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej zgłosiło się 5 zespołów: SP nr 2 Stara Wieś – op. Wiesława Boruta, SP nr  3 Limanowa – op. Anna Mordarska –Sukiennik,  SP Mordarka – op.  Magdalena Kindlik, SP  Poręba Wielka - op. Marian Zembura, NSP Piekiełko - op. Lucyna Bubula – Mucha. W ramach Igrzysk Dzieci zgłosiły się 3 zespoły: SP nr 3 Limanowa  – op. Anna Mordarska – Sukiennik,  SP Piekiełko op. Lucyna Bubula – Mucha, SP Mordarka – op. Magdalena Kindlik. Każdy zespół prezentował 1 układ taneczny o długości od 135- 150 s. do wybranej przez siebie muzyki.

Wyniki:

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

I miejsce SP nr 3 Limanowa - 45 pkt
II miejsce NG Piekiełko – 42 pkt
III miejsce SP Mordarka – 40 pkt
IV  miejsce SP  Poręba Wielka – 28 pkt
V  miejsce SP nr 2 Stara Wieś - 18 pkt

IGRZYSKA DZIECI
I miejsce  SP Mordarka – 43 pkt

II miejsce SP 3 Limanowa - 42pkt
III miejsce NSP Piekiełko - 41 pkt

Dziewczętom z Mordarki oraz ich opiekunowi – Magdalenie Kindlik gratulujemy awansu i życzymy sukcesu w finale zawodów wojewódzkich, który odbędzie się w dniu 8.12.2017 r w Gnojniku.

Źródło: MOS Limanowa