Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

TAURON rozgrzeje Limanową. Przyjdź z całą rodziną!

17.11.2017
14 października rozpoczęła się seria wydarzeń pełnych atrakcji zorganizowanych przez firmę TAURON dla mieszkańców południowej Polski.  Tauron odwiedzi kilkanaście miast, rozgrzewając je gorącą zabawą i atrakcyjną ofertą ogrzewania dla domu. Wśród odwiedzanych miast znajdują się m.in. te, w których otwierane są nowe punkty obsługi klienta TAURONA, czyli również otwarty niedawno Punkt Obsługi Klienta znajdujący się w Limanowej na ul. Piłsudskiego 62. W najbliższą sobotę, czyli 18 listopada w godz. 10-16  na limanowskim rynku  będzie można przekonać  się jak łatwo zyskać kontrolę nad domowymi urządzeniami i budżetem, testując inteligentne rozwiązania Smart Home. Powodów do wspólnej zabawy i świętowania będzie naprawdę wiele. Na uczestników wydarzenia czekają m.in. konkursy z nagrodami, gorące napoje i popcorn oraz zabawy dla najmłodszych.
 

Liczba wyświetleń: 1980
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne