Stara Wieś nr 2 niepokonana w unihokeju!

14.11.2017
14  listopada w SP nr 2 w Starej Wsi odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w unihokeju dziewcząt  i chłopców z rocznika 2005 i młodszych. Do rywalizacji w obu kategoriach zgłosiły się cztery szkoły: Męcina nr 1, Męcina nr 2, Pisarzowa i Stara Wieś 2. Zawody otworzył, dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Starej Wsi – Marek Twaróg wraz z sędzią spotkania – Józefem Smędą, którzy  życzyli zawodnikom sportowej walki fair play. Mecze zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”. Gra przebiegała bardzo dynamicznie, a zawodnicy z wielkim poświęceniem i zaangażowaniem walczyli o punkty.

Ostatecznie zwycięzcami turnieju w obu kategoriach zostali gospodarze turnieju, czyli Stara Wieś nr 2!

Drużyna dziewcząt grała w składzie:  Bieda Gabriela, Bieda Julia , Dąbrowska Karolina , Majka Joanna, Orzeł Gabriela, Piaskowy Paulina,  Pietrucha Aleksandra, Zoń Emilia

Drużyna chłopców: Bieda Mateusz, Mól Kacper, Mróz Michał, Szewczyk Krzysztof, Tokarczyk Fili, Tokarz Kamil, Wątroba Miłosz, Wikar Szymon, Wyżycki Jakub, Wyżycki Tomasz

Podsumowania turnieju oraz wręczenia nagród, pucharów i dyplomów dokonali Marian Mąka -Wicewójt Gminy Limanowa, Wojciech Korabik - Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa oraz Marek Twaróg – Dyrektor  Szkoły Podstawowej nr 2 w Starej Wsi.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy powodzenia na zawodach powiatowych 24 listopada.