Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Spotkanie informacyjne dotyczące LSR

14.11.2017
Lokalna Grupa Działania "Przyjazna Ziemia Limanowska" zaprasza na spotkanie informacyjne dot. realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 20 listopada br. o godz. 10.00 w siedzibie Gminnej Biblioteki Publicznej w Starej Wsi. Po spotkaniu zaplanowano także dyżur pracowników LGD, podczas którego można będzie skorzystać z indywidualnego doradztwa.


 


Liczba wyświetleń: 1611
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne