Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Piłkarski Turniej Niepodległości o Puchar Wójta Gminy Limanowa

27.11.2017
Dnia 25 listopada  br. na hali w Pasierbcu odbył się Piłkarski Turniej Niepodległości o  Puchar Wójta Gminy Limanowa. W Turnieju udział wzięły trzy drużyny: KS „Zwierzyniecki” Kraków, Płomień Limanowa oraz Stameco.  Po zaciętej sportowej rywalizacji drużyny zajęły następujące miejsca:
 
    I miejsce - Klub Sportowy "Zwierzyniecki" Kraków

    II miejsce - Klub Sportowy Stameco
    III miejsce - Ludowy Klub Sportowy "Płomień" Limanowa

   
Wręczenia pucharów i dyplomów dokonał Wojciech Korabik- Kierownik Wydziału Kultury, Promocji, Turystyki i Sportu Urzędu Gminy Limanowa, Jarosław Jurek - Prezes Klubu Sportowego "Florian" Koszary oraz Paweł Dunikowski - Członek Zarządu Klubu.
 
Organizatorem Turnieju był Klub Sportowy "Florian" Koszary oraz Urząd Gminy Limanowa.


Liczba wyświetleń: 1645
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne