Koniec piłkarskiej rundy jesiennej!

13.11.2017
Dobiegła końca runda jesienna sezonu piłkarskiego 2017/2018. W ostatnim piłkarskim weekendzie rozegrane zostały spotkania w IV lidze (grupa Małopolska-wschód) i nowosądeckiej okręgówce (V liga). LKS Rupniów, który  w tym sezonie dopiero rozpoczął swoją przygodę  na boiskach nowosądeckiej okręgówki, po rundzie jesiennej uplasował się w samym środku stawki zajmując ósme miejsce w tabeli.

Podobnie wygląda sytuacja beniaminka IV ligi (grupa małopolska-wschód) Olimpii Pisarzowa, która w ostatnim spotkaniu rundy jesiennej pokonała u siebie Wolanie Wole Rzędzińską 1:0  i piłkarską jesień kończy na ósmym miejscu w tabeli.

W ostatni weekend odbyły się również  zaległe spotkania w limanowskiej klasie A w których Krokus Przyszowa pokonał Wierchy Pasierbiec 7:0, a LKS Mordarka  zremisowała  z Dobrzanką Dobra 3:3. Wśród klubów z terenu gminy Limanowa  najwyższą pozycję w tabeli po zakończeniu rundy jesiennej zajmuje drużyna LKS Mordarka. Tuż za nią,  z taką samą ilością punktów, ale nieco gorszym bilansem bramek znajduje się Słomka Siekierczyna. Tabelę zamyka beniaminek A klasy - drużyna Wierchów Pasierbiec.

11 listopada rozegrano również zaległe spotkanie w B klasie w którym niespodziewanie Witów Mszana Górna pokonał  lidera limanowskiej B Klasy - LKS Rybie 3:0. Była to jedyna porażka Rybia w całej rundzie, więc jesienne rozgrywki kończy na pierwszym miejscu tabeli limanowskiej B klasy.