Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Za nami Igrzyska Młodziezy Szkolnej w Unihokeju!

17.10.2017
17 października w SP nr 2 w Starej Wsi odbyły się Mistrzostwa Gminy Limanowa w unihokeju dziewcząt  i chłopców z  roczników 2002/03/04. Do rywalizacji w kategorii dziewcząt zgłosiły się dwie szkoły: Męcina 1 i Stara Wieś 2. W kategorii chłopców Stara Wieś nr 2, Męcina nr 1 oraz Męcina nr 2. Zawody otworzył, dyrektor Zespołu Szkół nr 2 w Starej Wsi– Marek Twaróg wraz z sędzią spotkania – Józefem Smędą, którzy  życzyli zawodnikom sportowej walki fair play. Mecze rozegrane zostały 2 x 12 min. Gra przebiegała bardzo dynamicznie, a zawodnicy z wielkim poświęceniem i zaangażowaniem walczyli o punkty.


W kategorii dziewcząt bezkonkurencyjna okazała się drużyna gospodarzy ze Starej Wsi, natomiast w kategorii chłopców najlepsi okazali się gimnazjaliści z Męciny nr 1.
 
Zwycięskie drużyna dziewcząt ze Starej Wsi grała w składzie: Kędroń Natalia, Król Faustyna, Mamak Emilia, Maucha Gabriela, Młynarczyk Justyna, Prędka Maria, Setlak Magdalena, Szewczyk Marta, Tokarz Justyna, Wojak Gabriela, opiekun Wiesława Boruta.


Zwycięska drużyna chłopców z Męciny nr 1: Jasiński Jakub, Lachor Jakub, Leśnik Krzysztof, Pociecha Dominik, Pociecha Paweł, Szczecina Krzysztof, Wiewióra Michał, Wiewióra Tymoteusz, Włodarczyk Mateusz, opiekun Mirosław Smoleń.
 
Podsumowania turnieju oraz wręczenia nagród, pucharów i dyplomów dokonali Wojciech Korabik - Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa oraz Marek Twaróg – Dyrektor  Szkoły Podstawowej nr 2 w Starej Wsi.


Liczba wyświetleń: 5269
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne