Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Podsumowanie wyników XXIII Sportowego Turnieju Miast i Gmin

30.10.2017
27 października br. w Mucharzu odbyła się uroczystość podsumowania wyników XXIII edycji Sportowego Turnieju Miast i Gmin – Małopolska 2017. W tegorocznej edycji turnieju Gmina Limanowa zajęła 6. miejsce w klasyfikacji wojewódzkiej oraz wysokie 8. miejsce w klasyfikacji ogólnopolskiej. Współorganizatorem i gospodarzem wydarzenia były władze samorządowe Gminy Mucharz na czele z Wójtem – Wacławem Wądolnym.
W trakcie spotkania Wice Wójt Gminy Limanowa – Marian Mąka wraz z Kierownikiem Wydziału Kultury i Promocji będącym również koordynatorem samorządowym turnieju – Wojciechem Korabikiem odebrali podziękowania za wkład w organizację Turnieju oraz honorowe wyróżnienia zespołowe i indywidualne nadane przez Marszałka Województwa Małopolskiego, Wojewódzką Komisję Turnieju i Zarząd Małopolskiego TKKF.

Wszystkim uczestnikom i organizatorom wydarzeń związanych z XXIII edycją Sportowego Turnieju Miast i Gmin na terenie naszej gminy składamy serdeczne podziękowania. Mamy nadzieję, że tak aktywny udział będzie kontynuowany również w kolejnych edycjach Turnieju.


Liczba wyświetleń: 1781
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne