Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Dziewczęta ze Starej Wsi nr 1 mistrzyniami w halowej piłce nożnej!

04.10.2017
4 października br. roku  na hali w Rupniowie odbyła się inauguracja sportowego roku szkolnego 2017/2018. Tradycyjnie już dyscypliną otwierającą sportową rywalizację w nowym roku szkolnym jest halowa piłka nożna.  Jako pierwsze do walki o tytuł Mistrzyń Gminy Limanowa i awans na zawody powiatowe walczyły  dziewczęta  ur. 2002/03/04. Do rywalizacji zgłosiły się cztery drużyny: Stara Wieś nr 1, Siekierczyna nr 1, Mordarka i Rupniów. Zawody zostały rozegrane systemem „każdy z każdym” 2 x 7 minut. Po przeprowadzeniu losowania i ustaleniu kolejności rozgrywania meczy, rozpoczęła się zacięta walka o punkty. 


Ostatecznie po rozegraniu wszystkich sześciu spotkań i podliczeniu punktów, nowymi Mistrzyniami Halowej Piłki Nożnej zostały dziewczęta ze Starej Wsi nr 1, które  w całym turnieju nie przegrały żadnego meczu.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce – Stara Wieś nr 1

II miejsce – Mordarka
III miejsce – Rupniów
IV miejsce – Siekierczyna nr 1

Wszystkie drużyny otrzymały nagrody oraz pamiątkowe dyplomy, a trzy pierwsze miejsca zostały dodatkowo wyróżnione pucharami. Podsumowania Turnieju oraz wręczenia nagród dokonali Władysław Pazdan– Wójt Gminy Limanowa oraz Wojciech Korabik – Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa.

Zwycięska drużyna grała w składzie: Bugajska Karolina, Janik Anna, Kita Aneta, Mąka Ewa, Młynarczyk Magdalena, Nowak Gabriela, Setlak Monika, Talarczyk Aleksandra, Trojanowska Izabela, Wąsik Katarzyna, Więcek Dorota.

Dziewczętom ze Starej Wsi oraz ich opiekunowi – Dorocie Młynarczyk gratulujemy i życzymy sukcesu na zawodach powiatowych, które odbędą się 9 października w Mszanie Dolnej.
 
 


Liczba wyświetleń: 3205
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne