Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Chłopcy z Pisarzowej mistrzami gminy w halowej piłce nożnej

05.10.2017
Za nami kolejne piłkarskie emocje! Tym razem do walki o tytuł Mistrza Gminy Limanowa w halowej piłce nożnej stanęli chłopcy z rocznika 2005 i młodsi. Do rywalizacji przystąpiło sześć drużyn wyłonionych w drodze wcześniejszych eliminacji: Stara Wieś nr 1, Siekierczyna nr 2, Męcina nr 2, Pisarzowa, Rupniów oraz gospodarze turnieju, czyli Mordarka. W wyniku przeprowadzonego losowania, drużyny zostały podzielone na dwie grupy z których Rupniów, Pisarzowa  Stara Wieś I i Mordarka awansowały do dalszych rozgrywek.

Do najbardziej emocjonujących spotkań należał mecz półfinałowy pomiędzy Mordarką, a Rupniowem. Walka o grę w wielkim finale rozstrzygnęła się dopiero w dogrywce w której skuteczniejsi okazali się chłopcy z Mordarki. W drugim półfinale Pisarzowa pokonała Stara Wieś 3:1.
Zacięta walka o trzecie miejsce  pomiędzy Rupniowem i Starą Wsią I zakończyła się zwycięstwem drużyny z Rupniowa. W  finale chłopcy z Pisarzowej pokonali Mordarkę  i  tym samym zostali nowymi Mistrzami Gminy Limanowa w halowej piłce nożnej.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce –  Pisarzowa

II miejsce –  Mordarka
III miejsce –  Rupniów
IV miejsce – Stara Wieś I
V-VI miejsce – Siekierczyna nr 2, Męcina nr 2

Zwycięska druzyna z Pisarzowej grała w składzie: Górka Kacper, Górszczyk Adam, Małucha Dominik, Opach Kacper, Smoleń Jakub, Sołtys Oskar, Syktus Kacper, Syktus Mikołaj, Uryga Kamil, Wątroba Paweł, Wróbel Wiktor.

Wszystkie drużyny otrzymały nagrody oraz pamiątkowe dyplomy, a trzy pierwsze miejsca zostały dodatkowo wyróżnione pucharami. Podsumowania Turnieju oraz wręczenia nagród dokonali Wojciech Korabik – Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa oraz Paweł Ciuła – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Mordarce.


Chłopcom z Pisarzowej  oraz  ich opiekunowi Łukaszowi Sukiennikowi gratulujemy zwycięstwa i życzymy powodzenia na zawodach powiatowych 12 października w Mszanie Dolnej!
 
 
 


Liczba wyświetleń: 4084
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne