Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Amatorski Samochodowy Wyścig Górski Przełęcz pod Ostrą 2017 już w najbliższą sobotę!

12.10.2017
24 zawodników wystartuje w sobotę 14 października br. podczas Amatorskiego Samochodowego Wyścigu Górskiego Przełęcz pod Ostrą 2017.  Zgodnie z regulaminem Amatorskich Samochodowych Wyścigów Górskich zawodnicy zostali podzieleni na 5 klas pojemnościowych oraz klasę Gość.
 
Auto Moto Klub Limanowa - organizator Amatorskiego Samochodowego Wyścigu Górskiego Przełęcz pod Ostrą 2017 opublikował listę zgłoszeń uczestników Wyścigu.
 
W klasie Gość swój akces zgłosili zawodnicy znani z cyklu Górskich Samochodowych Mistrzostw Polski, Roman Baran II V-CE Mistrz Polski 2017 w Klasyfikacji Generalnej (Mitsubishi Lancer), Konrad Biela Mistrz Polski 2017 w klasie A-2000 (Subaru Impreza), Rafał Szumiec (Peugeot 306), Bartosz Bąk (Honda Civic), Paweł Wójtowicz w (Citroen C2R2 Max).
W najmocniejszej klasie 5 zobaczymy czterech zawodników, trzech w samochodach czteronapędowych oraz dwóch w klasie 4.  Szczególnie mocno obsadzona jest klasa 3 w której prym wiodą samochody francuskie.  W klasie 2 zmierzy się dwóch zawodników a listę zgłoszeń i klasę 1 zamyka Fiat 126p.

 
Zawodnicy w ramach Amatorskiego Samochodowego Wyścigu Górskiego Przełęcz pod Ostrą 2017 będą pięciokrotnie pokonywali trasę o długości 1650 metrów. Zawody rozpocznie o godzinie 10:00 podjazd zapoznawczy i potem zgodnie z harmonogramem dwa podjazdy treningowe oraz dwa podjazdy wyścigowe. Na godzinę 17:00 zaplanowana jest ceremonia wręczenie nagród oraz poczęstunek dla zawodników.
Współorganizatorem jest Starostwo Powiatowe w Limanowej oraz Urząd Gminy Limanowa.

Poniżej szczegółowy harmonogram oraz lista zgłoszeń.
 
Więcej : http://www.automotoklub.com.pl/?aswg-przelecz-pod-ostra-2017,460

Liczba wyświetleń: 2608
2

Pliki do pobrania

2

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne