Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Informacja dotycząca wysoce zjadliwej grypy ptaków

21.09.2017
Powiatowy Lekarz Weterynarii  w Limanowej  mając na uwadzę na uwadzę zbliżający się sezon jesienno-zimowy i związane z tym migracje ptaków dzikich przekazuje w załączeniu ulotkę, informację dla hodowców drobiu dotyczącą stosowania środków bioasekuracji minimalizujących ryzyko przeniesienia wysoce zjadliwej grypy ptaków do gospodarstwa.
Ponadto Powiatowy Lekarz Weterynarii w Limanowej informuje, iż nadal obowiązuje Rozporządzenie Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi z dnia 4 kwietnisa 2017 roku w sprawie zarządzenia środków związanych z wystąpieniem wysoce zjadliwej  grypy ptaków (Dz.U.poz. 722) którego przepisy muszą być przestrzegane przez wszystkih posiadaczy drobiu.


Liczba wyświetleń: 1851
1

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne