Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

II Kajet Cup 2017 – turniej piłki nożnej pod patronatem Wójta Gminy Limanowa

13.09.2017
W niedzielę 10 września 2017 r. odbyły się pierwsze rozgrywki w ramach II edycji turnieju piłki nożnej Kajet Cup, zorganizowanego przez LKS Mordarka pod patronatem Wójta Gminy Limanowa. Jako pierwsze do rywalizacji przystąpiły drużyny Młodzików, czyli dzieci urodzonych w roku 2005 i młodszych. Każdy z młodych piłkarzy dawał z siebie wszystko, na boisku widać było ogromne zaangażowanie i wolę walki, a mecze obfitowały w wiele ciekawych akcji.

Na koniec rozgrywek wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowy puchar, a każdy zawodnik upragniony medal,  które wręczali Wojciech Korabik - Kierownik wydziału Kultury i Promocji UG Limanowa oraz Iwona Słowiak-Bąba - prezes LKS Mordarka. Wręczono też statuetki za wyróżnienia indywidualne:

Najlepszy zawodnik: Kamil Bargieł z LKS Mordarka


Najlepszy bramkarz: Maciej Zoń z Limanovii


Najlepszy strzelec: Mikołaj Wrona z Limanovii

 
Już w najbliższy weekend tj. 16-17 września  czekają nas kolejne piłkarskie emocje. Tym razem do rywalizacji stanie aż 12 drużyn Żaków (rocznik 2009 i młodsi) i  osiem drużyn Orlików (rocznik 2007 i młodsi). Turniej Skrzatów przeniesiony został na 24.09.2017 r. z uwagi za zakończenie Ligi Beskidzkiej.


Więcej informacji o turnieju oraz szczegółowe harmonogramy rozgrywek można uzyskać na stronie internetowej www.kajetcup.pl.
 


Liczba wyświetleń: 4071
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne