Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Europejski Dzień Języków Obcych w Szkole Podstawowej nr 1 w Męcinie

27.09.2017
26 września br. Samorząd Uczniowski Szkoły Podstawowej nr 1 w Męcinie wraz z wychowawcami i nauczycielami języka angielskiego i niemieckiego po raz kolejny zorganizował obchody Europejskiego Dnia Języków. Uczniowie klas młodszych, oraz klas siódmych i gimnazjalnych zaprezentowali wybrane kraje, ich kulturę i język. Uczniowie posługiwali się kilkunastoma językami używanymi w różnych krajach europejskich. Przygotowali barwne stroje, tańce i prezentacje zwyczajów różnych krajów, a także „śniadanie europejskie” i pyszne przekąski. Przedstawienie spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem całej społeczności szkolnej.

Wszyscy uczniowie szkoły w Męcinie mogą doskonalić swoje umiejętności językowe w doskonale wyposażonych salach lekcyjnych, oraz w trakcie zajęć pozalekcyjnych,  w tym dwóch innowacji pedagogicznych: „Twoje zdrowie w  Twoich rękach. The choice is yours” i „Kreatywna i twórcza nauka języka niemieckiego”.


Liczba wyświetleń: 4437
2

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne