Trwa piłkarska runda jesienna

21.08.2017
Piłkarski sezon 2017/2018 rozpoczęty! Pierwszym liderem w limanowskiej A Klasie jest KS Turbacz Mszana Dolna, który wysoko pokonał Ostrą Olszówkę Raba Niżna. Po 3 pkt zainkasowali w pierwszej kolejce także: Zenit Kasinka Małą, Laskovia oraz Słomka Siekierczyna. Beniaminek rozgrywek Wierchy Pasierbiec przegrał w Laskowej 1-3. W meczu Stradomki z Gorcami padł remis, a spotkanie pomiędzy Mordarką, a Dobrzanką zostało odwołane ze względu na kiepski stan murawy po opadach deszczu.

Na boiskach  nowosądeckiej „okręgówki” (V liga)  LKS Rupniów odniósł swoje pierwsze historyczne zwycięstwo. Podopieczni Adriana Mrózka wygrali na wyjeździe z Sokołem Słopnice 2:1.

Dobrze radzi sobie również grająca w IV lidze małopolska-wschód Olimpia Pisarzowa, która w ostatniej kolejce pokonała na wyjeździe Poprad Muszynę. Było to drugie zwycięstwo Olimpii w IV lidze.