Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Puchar Wójta Gminy Limanowa dla „Słomki” Siekierczyna!

07.08.2017
6 sierpnia tj. w niedzielę na stadionie LKS „Wierchy” Pasierbiec rozegrany został Turniej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Limanowa. Do rywalizacji zgłosiły się cztery drużyny JUNIORÓW, czyli zawodników urodzonych w okresie od 01.01.1998 do 31.12.2001 (Juniorzy Starsi i Juniorzy Młodsi) reprezentujących następujące kluby: LKS Mordarka, LKS „Olimpia” Pisarzowa, LKS „Słomka” Siekierczyna oraz LKS „Wierchy” Pasierbiec.

W tym roku turniej rozegrany został nie na hali, jak to miało miejsce w latach poprzednich, lecz na stadionie. Drużyny grały  w pełnych,  jedenastoosobowych składach  tak więc zawodnicy mieli duże pole do popisu. Piłkarskiej rywalizacji już od pierwszego gwizdka sędziów towarzyszyły olbrzymie emocje. Nawet deszczowe chmury, które co jakiś czas pojawiały się nad głowami młodych piłkarzy nie były w stanie ostudzić ich zapału i zmusić  do przerwania gry.

Turniej obfitował w wiele ciekawych akcji i pięknych goli, ale przede wszystkim był świetną „rozgrzewką” przed startującymi za niespełna miesiąc rozgrywkami ligowymi.

Wyniki klasyfikacji końcowej:
I miejsce – LKS „Słomka” Siekierczyna
II miejsce – LKS „Olimpia” Pisarzowa
III miejsce – LKS „Wierchy” Pasierbiec
IV miejsce – LKS Mordarka

Wręczenia pucharów, nagród oraz dyplomów ufundowanych przez Urząd Gminy Limanowa dokonali Wójt Gminy Limanowa – Władysław Pazdan, Kierownik Wydziału Kultury i Promocji – Wojciech Korabik, sołtys wsi Pasierbiec – Maria Twaróg oraz prezes LKS „Wierchów” Pasierbiec i współorganizator turnieju – Grzegorz Mucha.


Przyznane zostały również indywidualne wyróżnienia dla najlepszych zawodników.
Najlepszym strzelcem turnieju został Marcin Włodarczyk z „Olimpii” Pisarzowa
Najlepszym zawodnikiem – Paweł Wielek z LKS „Słomka” Siekierczyna
Najlepszym bramkarzem – Kamil Dutka z LKS „Olimpia” Pisarzowa.

Zwycięska drużyna z Siekierczyny grała w składzie: Bubula Krzysztof, Hanzel Łukasz, Hebda Marcin, Hutek Franciszek, Jasica Piotr, Kądziołka Waldemar, Kornaś Dominik, Król Paweł, Liptak Łukasz, Małucha Krystian, Piszczek Paweł, Syktus Bartłomiej, Syktus Filip, Wielek Krzysztof i Wielek Paweł.
 
Wszystkim drużynom gratulujemy wspaniałej rywalizacji i mamy nadzieję, że kolejne edycje turnieju będą cieszyć się jeszcze większym zainteresowaniem.
 


Liczba wyświetleń: 4320
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne