Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

„Puchar Funika” po raz trzeci dla Kisielówki!

17.08.2017
Wczoraj w świetlicy wiejskiej w Sowlinach przy pięknej, wakacyjnej pogodzie odbyła się III edycja Sportowego Turnieju o „Puchar Funika”.  W rywalizacji wzięło udział pięć pięcioosobowych drużyn reprezentujących poszczególne świetlice: ze Starej Wsi, Kisielówki,  Pisarzowej, Sowlin oraz Pasierbca.
Opiekun świetlicy w Sowlinach i główny pomysłodawca całego przedsięwzięcia – Tomek Kurczab, podobnie jak w poprzednich latach wykazał się ogromną pomysłowością przy przygotowywaniu dyscyplin w których rywalizowali uczestnicy. Wśród konkurencji Turniejowych znalazły się m.in.: skoki na skakance, rzuty do kosza oraz sztafeta zręcznościowa.
Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – Świetlica w Kisielówce

II miejsce – Świetlica w Lipowem
III miejsce – Świetlica w Pasierbcu
IV miejsce – Świetlica w Sowlinach
                   Świetlica w Pisarzowej

Sportowej rywalizacji towarzyszyła wesoła atmosfera, która udzieliła się zarówno starszym, jak i młodszym uczestnikom wydarzenia. Wszystkie drużyny otrzymały nagrody sportowe oraz pamiątkowe dyplomy ufundowane przez Urząd Gminy Limanowa. Wręczenia dokonał Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa – Wojciech Korabik, który objął swoim patronatem Turniej Sportowy oraz czynnie zaangażował się w udział w poszczególnych konkurencjach.

Wielkie podziękowania należą się opiekunom poszczególnych świetlic oraz w szczególności Tomkowi Kurczabowi dzięki któremu Turniej „o Puchar Funika” stał się nieodłącznym elementem wakacyjnych zajęć świetlicowych.
 


Liczba wyświetleń: 1974
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne