Puchar Paproci 2017 dla Wierchów Pasierbiec

26.06.2017
Jak co roku od 17 lat w  ostatnią sobotę czerwca został zorganizowany  Turniej Piłki Nożnej o Puchar Paproci. Rozgrywki odbyły się na stadionie LKS Płomień w Łososinie Górnej i były inicjacją Rozpoczęcia Sezonu Turystycznego na górze Paproć.

Do zawodów stanęło  w szranki cztery zespoły. Zwycięzcą turnieju została drużyna Wierchów Pasierbiec. Dziękujemy zespołom  LKS Wierchy Pasierbiec, LKS Płomień Limanowa, KS Tymbark oraz Zwierzyniecki Kraków za udział w zawodach. Podziękowania należą się również  organizatorom Pawłowi Dunikowskiemu , Mirkowi Twarogowi oraz pozostałym członkom LKS Płomień Limanowa.

Wręczenia medali, pucharów oraz statuetek ufundowanych przez Urząd Gminy Limanowa dokonał skarbnik gminy Limanowa Marcin Matras. Gratulujemy wszystkim uczestnikom i do zobaczenia za rok.