Koniec piłkarskiej rundy wiosennej z historycznymi awansami „Olimpii” i Rupniowa!

19.06.2017
Dobiega końca runda wiosenna sezonu piłkarskiego 2016/2017.  W klasie A po zwycięstwie Rupniowa nad Słomką Siekierczyna i przy porażce Zenitu z Laskovią zawodnicy LKS Rupniów zapewnili sobie awans do nowosądeckiej okręgówki!

W klasie B awans z drugiego miejsca w tabeli do klasy A wywalczyła drużyna Wierchów Pasierbiec.

Wielkim zaskoczeniem i historycznym awansem Olimpii Pisarzowa do IV ligi zakończyły się również rozgrywki w nowosądeckiej okręgówce. Jako pierwsze awans wywalczyły rezerwy Sandecji Nowy Sącz. Drugie miejsce zajmowała drużyna LKS Szaflary, która mając ten sam dorobek punktowy wyprzedzała Olimpię Pisarzowa lepszym bilansem bezpośrednich spotkań. Niespodziewanie w ostatnim meczu będąca w bardzo dobrej formie drużyna z Szaflar zremisowała na wyjeździe z KS Zakopane, a potknięcie rywali wykorzystała Olimpia, która pokonała na wyjeździe Kolejarz Stróże 6-0 i tym samym "wskoczyła" na pozycję wicelidera w tabeli!

Gratulujemy awansów i życzymy powodzenia na murawach wyższych lig!

Liczba wyświetleń: 1979