Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

II Szkolny Piknik Rodzinny w Zespole Szkół Nr 1 w Starej Wsi

23.06.2017
Na boiskach przyszkolnych Zespołu Szkół Nr 1 w Starej Wsi  odbył się II Szkolny Piknik Rodzinny. Organizatorami imprezy byli: Rada Rodziców, Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, oraz Pracownicy administracji i obsługi Zespołu Szkół Nr 1 w Starej Wsi. Impreza łączyła w sobie obchody Dnia Matki, Dnia Ojca i Dnia Dziecka. toteż uczestniczyły w niej i wspólnie się  bawiły  całe rodziny.Po oficjalnym otwarciu pikniku przez Dyrektor szkoły Halinę Mąka i Przewodniczącą Rady Rodziców Marzenę Stach uczniowie składali życzenia swoim rodzicom, odśpiewali dla nich gromkie „sto lat” i wręczyli własnoręcznie wykonane drobne upominki. W swoim występie uczniowie podkreślali jak ważna jest rodzina w żuciu każdego dziecka. Następnie rozpoczęły się zabawy i konkursy, w których uczestniczyli wspólnie uczniowie, rodzice i nauczyciele. Uczestnicy każdego konkursu otrzymywali drobne nagrody.         
             
Na ten dzień, dla uczestników pikniku przygotowano wiele różnych atrakcji, tak by każdy mógł znaleźć tu coś dla siebie. Animatorzy ze Stowarzyszenia „Sursum Corda” malowali twarze dzieci oraz prowadzili zabawy integracyjne. Najmłodsze dzieci bawiły się na dmuchanych zjeżdżalniach. Nieco starsi mogli sprawdzić swoje umiejętności jazdy na rowerze oraz znajomość przepisów ruchu drogowego, korzystając z przygotowanego na tę okazję miasteczka rowerowego. Na dzieci czekały przekazane przez sponsorów pyszne lody, popcorn, soczki owocowe i napoje. Dla wszystkich chętnych kuchnia piknikowa serwowała przygotowany przez panie kucharki bigos, herbatę, kawę raz na bieżąco grillowane przekąski. W międzyczasie wszyscy uczestnicy pikniku mogli degustować pięknie wyglądające i równie pysznie smakujące ciasta i ciasteczka upieczone przez rodziców, owocowe szaszłyki, przekąski i kolorowe kanapeczki. Wszystkim dopisywał dobry humor, jednak ze względu na nasilający się deszcz, piknik z konieczności zakończył się wcześniej niż planowano. Mimo, że impreza trwało krócej niż było to w planach to i tak całe przedsięwzięcie zaliczyć można do udanych. 


 
Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim tym, którzy włączyli się w organizację II Szkolnego Pikniku Rodzinnego.
Szczególnie serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom i darczyńcom, którzy wsparli naszą inicjatywę przekazując na rzecz organizacji pikniku wpłaty pieniężne, produkty swoich firm, gadżety i drobne upominki dla uczniów bądź wypożyczyli nam własny sprzęt przydatny przy organizacji pikniku.Sponsorami pikniku były niżej wymienione instytucje, organizacje,  firmy, i osoby prywatne:
Auto Moto Klub Limanowa, Auto – Usługi -  Bogdan Pałka, Bank Spółdzielczy w Limanowej, Dom Weselny "Ślazyk", Dyrekcja, nauczyciele oraz pracownicy ZS Nr1 w Starej Wsi, Firma „ Eden- Agroturystyka”- Teresa i Marek Woźniak, Firma Handlowo – Usługowa „ŹRÓDEŁKO” –Jacek Szkrobol, Firma  Handlowo – Usługowa „TRE – SAT”  - Trela Janusz, Firma ELEKTRICAL - Antonina i Wilhelm Mrożek, Firma Partner- ALMA Stach, Król Sp. J., Firma TYMBARK-MWS Sp. Z o, o. Sp. K., Firma Usługi Gastronomiczne „Dutka”, Gmina Limanowa, C A V E R N A - Katarzyna i Paweł Rosiek, Koło Gospodyń Wiejskich w Starej Wsi, Ludowy Klub Sportowy „ STARÓWKA,” Ochotnicza Straż Pożarna w Starej Wsi, Państwo Maria i Andrzej Postrożny, Państwo Marzena i Mariusz Stach,Państwo Urszula i Wiesław Biernat, Piekarnia & Cukiernia TĘGOBORZE, P.P.L. KORAL Zakład w Limanowej, Rada Rodziców ZS Nr1 w Starej Wsi, Radny Gminy Limanowa Józef Mąka, Radny Gminy Limanowa Marek Młynarczyk, Rodzice naszych uczniów, Starostwo Powiatowe w Limanowej, Zakłady Mięsne SZUBRYT – Zbigniew Szubryt, Zarząd Kółka Rolniczego w Starej Wsi.

W tym miejscu pragniemy bardzo serdecznie podziękować wszystkim rodzicom,  nauczycielom, pracownikom szkoły, uczniom, którzy poświęcili swój czas i zaangażowali się w przygotowanie i zorganizowanie imprezy. Szczególne podziękowania należą się Agnieszce Bieda, która z ramienia szkoły koordynowała wszystkie działania związane z przygotowaniem pikniku.
Dziękujemy wszystkim Mamom, które upiekły pyszne ciasta oraz Ojcom naszych uczniów za pracę przy grillu oraz za zorganizowanie, przywiezienie, rozłożenie a następnie posprzątanie  namiotów i ławek na piknik. Dziękujemy również za pomoc strażakom z OSP w Starej Wsi oraz wszystkim nauczycielom i wychowawcom za przygotowanie dzieci, zorganizowanie i przeprowadzenie zabaw, konkursów sprawnościowych i gier, a także za przygotowanie przekąsek.
 
 
                                                                                                                                                                          Organizatorzy pikniku

Liczba wyświetleń: 5125
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne