Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Grupa Teatralna "HYDRA" z ZS w Starej Wsi II najlepsza w Małopolsce!

09.06.2017
Wielkim sukcesem zakończył się udział Grupy Teatralnej "Hydra" z Zespołu Szkół w Starej Wsi II podczas XVIII Małopolskich Spotkań Teatrów Gimnazjalnych. Gimnazjalistki ze Starej Wsi II w tegorocznych  Spotkaniach Teatralnych w Młodzieżowym Domu Kultury  w Nowej Hucie  wywalczyły I Nagrodę.

                                                   
 
Nagroda główna gimnazjalistek ze Starej Wsi II to pokłosie pierwszego sukcesu, który udało im się osiągnąć podczas Konkursu Scenek Teatralnych w ramach tegorocznej IV edycji Przeglądu Artystycznego "MaGa - Młodzi artyści Gminy atakują", który odbył się dnia 11 maja br. w świetlicyw Starej Wsi I. Przypomnijmy juz tam uczennice gimnazjum ze Starej Wsi II zostały docenione przez Komisję Artystyczna i zdobyły I miejsce wśród grup gimnazjalnych oraz tytuł "Grand Prix" Konkursu Scenek Teatralnych.

                                   

                                   
 
Grupa Teatralna "Hydra" to sześć utalentowanych aktorsko dziewcząt : Aleksandra Starzyk, Aneta Zimirska, Kaludia Hebda, Klaudia Bieda, Agnieszka Franczak, Brygida Włodarczyk, a na ich czele oddani całym sercem opiekunowie - Wioletta Kurek i ks. Daniel Świątek, którzy jak podkreśla Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa Wojciech Korabik  w znacznej mierze przyczynili sie do sukcesu jaki udało się osiągnąć gimnazjalistkom.

Dziękujemy opiekunom za ich prace i wielkie zaangażowanie, a dziewczętom gratulujemy i życzymy wielu kolejnych wspaniałych występów i nagród!

Poniżej galeria zdjęć Grupy Teatralnej "HYDRA" podczas występu w Starej Wsi w ramach IV edycji Przeglądu "MaGa".

Liczba wyświetleń: 3279
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne