Dzień Dziecka w Zespole Szkół w Mordarce

02.06.2017
W dniu 1 czerwca 2017 r.  uczniowie Zespołu Szkół im. Stanisława Wyspiańskiego świętowali Dzień Dziecka. W wydarzeniu, uczestniczyli  dyrektor szkoły w Mordarce – Paweł Ciułą nauczyciele oraz zaproszeni  goście – Wicewójt Gminy Limanowa – Marian Mąka oraz Dyrektor Gminnego Zespołu Obsługi Szkół – Edyta Król.

Z tej okazji, zamiast w zajęciach dydaktycznych, uczniowie uczestniczyli w konkursach i zabawach.  Słoneczna pogoda dopisała, więc uczniowie mogli skorzystać z dmuchanych zamków i zjeżdżalni oraz uczestniczyć w rozgrywkach sportowych.

Każdy mógł skorzystać z malowania twarzy, co sprawiło, że zrobiło się nadzwyczaj kolorowo. Wspaniałą atrakcją były również baloniki, które na życzenie dzieci przekształcały się w zwierzątka i rośliny. Wydarzenie to było ogromną atrakcją dla uczniów i na długo pozostanie w ich pamięci.

Liczba wyświetleń: 2016