Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Gimnazjaliści ze Starej Wsi niepokonani w piłce nożnej!

10.05.2017
Mimo chłodnej aury, niezwykle gorąca atmosfera panowała dziś na boisku sportowym „Orlik” przy Zespole Szkół w Pisarzowej, gdzie odbyły się Mistrzostwa Gimnazjów Gminy Limanowa w Piłce Nożnej.Do sportowej rywalizacji przystąpiło pięć drużyn ze szkół gimnazjalnych naszej gminy z: Rupniowa, Starej Wsi I, Męciny, Pasierbca i Pisarzowej. Zawody zostały rozegrane systemem „każdy z każdym”, a nad ich prawidłowym przebiegiem czuwał sędzia Jan Kurek. Walka była bardzo wyrównana i zacięta, a emocje podczas zawodów sięgały zenitu!

Ostatecznie Tytuł Mistrzów Gminy Limanowa w Piłce Nożnej obronili gimnazjaliści ze Starej Wsi nr 1, których do pojedynku przygotował i wspierał trener Marek Młynarczyk.

Klasyfikacja końcowa:
I miejsce – Gimnazjum Stara Wieś nr 1

II miejsce – Gimnazjum Pasierbiec
III miejsce – Gimnazjum Rupniów
IV miejsce – Gimnazjum Męcina
V miejsce – Gimnazjum Pisarzowa

Zwycięska drużyna grała w składzie: Dębski Sebastian, Górski Damian, Kędroń Marcin, Kita Karol, Król Krzysztof, Liptak Łukasz, Marcisz Filip, Marcisz Kacper, Mól Bogdan, Strug Dominik, Tomaszek Paweł oraz Więcek Krzysztof.


Uroczystego podsumowania turnieju oraz wręczenia nagród, dyplomów i pucharów dokonali: Marek Ziaja – Sekretarz Urzędu Gminy Limanowa oraz Wojciech Korabik – Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa.


Gimnazjalistom ze Starej Wsi gratulujemy zwycięstwa i życzymy powodzenia na zawodach powiatowych, które odbędą się już jutro, czyli 11 maja w Tymbarku.


Liczba wyświetleń: 3999
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne