Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Dzień Dziecka na sportowo z LKS Mordarka!

30.05.2017
W ubiegłą sobotę tj. 27 maja 2017 r.  na stadionie LKS Mordarka, po raz pierwszy odbył się Dzień Dziecka w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu. Wspólną zabawę rozpoczęły konkursy i zabawy sportowo - rekreacyjne wraz z nagrodami ufundowanymi m.in. przez Wójta Gminy Limanowa.

W sportowych rozgrywach aktywnie uczestniczyli zarówno młodsi, jak i nieco starsi uczestnicy tego radosnego wydarzenia. Wśród nich znalazł się również Kierownik Wydziału Kultury i Promocji Urzędu Gminy Limanowa - Wojciech Korabik, który chętnie włączył się do zabawy.

Do dyspozycji uczestników  były dmuchane trampoliny, zjeżdzalnie oraz animatorzy malujący twarze.

Niezwykła atrakcją była możliwość spróbowania swoich sił w roli kierowcy samochodu nauki jazdy.

O godz. 18:00 rozegrany został mecz ligowy drużyny seniorów LKS Morkarka - Krokus Przyszowa, który mimo bezbramkowego remisu był bardzo emocjonującym punktem programu. Na murawę drużyny seniorskie wyprowadzone zostały przez najmłodszych zawodników klubu, co było dla nich dodatkowym przeżyciem i wyróżnieniem.
W organizację imprezy zaangażowany był zarząd klubu, trenerzy, pracownicy klubu oraz sami rodzice. Wszyscy z wielkim zaangażowaniem pracowali na to, aby najmłodsi zapamiętali ten dzień jak najlepiej. Sądząc po uśmiechach na twarzach cel ten został osiągnięty.

Liczba wyświetleń: 3052
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne