Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

Wręczenie nagród uczestnikom Konkursu "Moja Wielkanocna Pisanka 2017"

07.04.2017
W dniu 7 kwietnia br. w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy Limanowa miało miejsce uroczyste podsumowanie Konkursu „Moja Moja Wielkanocna Pisanka 2017". Wręczenia głównych nagród laureatom Konkursu dokonał Wójt Gminy Limanowa Władysław Pazdan.


 


Przypomnijmy na Konkurs wpłynęło ponad 250 prac, spośród których Komisja w dniu 6 kwietnia dokonała wyboru 18 najpiękniejszych. Autorzy zwycięskich pisanek z rąk Wójta Gminy otrzymali nagrody rzeczowe oraz dyplomy. Wójt podziękował dzieciom i młodzieży za pielęgnowanie tradycji wielkanocnych związanych z wykonywaniem pisanek, kierując także słowa uznania do licznie zgromadzonych nauczycieli, opiekunów i rodziców młodych artystów.


Nagrody odebrali:
W kat. klas I - III SP:
I miejsce -  Bartłomiej Wójtowicz, SP w Rupniowie
II miejsce – Justyna Saczka, SP nr 2  w Siekierczynie
III miejsce – Anna Papież, SP w Młynnem
Wyróżnienia:
Martyna Papież , SP w Pasierbcu
Natalia Raczek, SP w Pisarzowej
Wiktoria Mysza, Biblioteka Rupniów
W kat. klas IV-VI SP:
I miejsce -  Justyna Biernacka, SP w Kłodnem
II miejsce – Dorota Pałka, SP w Pasierbcu
III miejsce – Joanna Marcisz, SP nr 1 w Siekierczynie
Wyróżnienia:
Kacper Mól, SP nr 2  w Starej Wsi
Albert Kaja, SP w Nowym Rybiu
Karolina Dąbrowska, SP nr 2 w Starej Wsi
W kat. I-III Gimnazjum:
I miejsce -  Patrycja Michalik, świetlica Pisarzowa
II miejsce – Dominika Hajduk,  ZS nr 2 w Starej Wsi
III miejsce –  Jakub Jasiński, ZS nr 1 w Męcinie
Wyróżnienia:
Gabriela Małucha, ZS nr 2 w Starej Wsi
Maksymilian Frączek, świetlica w Pisarzowej
Aneta Duda, ZS nr 1 w Starej Wsi


 
Wręczenie nagród było także okazją do złożenia przez Wójta Gminy życzeń na zbliżające się Święta Wielkiej Nocy. Oprócz nagród dla laureatów, dyplomy za udział oraz upominki przygotowano także dla wszystkich uczestników. Część z nich została odebrana przez przedstawicieli placówek z ramienia których prace składali uczestnicy, a po te nieodebrane można zgłaszać się do pok. nr 28 w Urzędzie Gminy Limanowa.
Wszystkim uczestnikom Konkursu dziękujemy za tak liczny udział.

Liczba wyświetleń: 3393
Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne