Herb Gminy Limanowa Oficjalny serwis
Gminy Limanowa

„Mój szef to ja!” – 9. edycja projektu

25.04.2017
Rusza 9. edycja rekrutacji do projektu dotacyjnego na założenie działalności gospodarczej „Mój szef to ja!". Projekt realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, a przewiduje w I części – szkolenia i doradztwo przygotowujące do rozpoczęcia działalności gospodarczej, a w części II – przyznanie wsparcia finansowego (w formie dotacji) na rozpoczęcie działalności gospodarczej i działania na rzecz wsparcia i rozwoju młodych stażem przedsiębiorców (uczestników projektu).  

Celem projektu jest zwiększenie liczby nowych i trwałych mikroprzedsiębiorstw w Subregionie Sądeckim do 31.07.2019 r. poprzez wsparcie 600 osób bezrobotnych i biernych zawodowo w wieku 30 lat i więcej zamieszkujących lub uczących się na terenie powiatu: gorlickiego, limanowskiego, nowosądeckiego, Nowego Sącza zainteresowanych założeniem własnej działalności gospodarczej należących do co najmniej jednej z grup:
– osoby powyżej 50 roku życia
– osoby długotrwale bezrobotne
– osoby z niepełnosprawnościami
– osoby o niskich kwalifikacjach (tj. z wykształceniem średnim lub niższym- do ISCED3 włącznie)
kobiety.

Rekrutacja do 9. edycji projektu odbędzie się w dniach:   10 – 16 maja 2017 r. w godzinach 9.00 – 14.00 w następujących Punktach Obsługi:
- Sądecka Izba Gospodarcza, ul. Zielona 27, 33-300 Nowy Sącz
- Sądecka Izba Gospodarcza, Gorlicki Ośrodek Wspierania Przedsiębiorczości, ul. Michalusa 4, 38-300 Gorlice
- Fundacja Rozwoju Regionu Rabka, ul. Spacerowa 7c/2, 34-600 Limanowa
 
Szczegóły  projektu dotacyjnego  pod linkiem: www.mojszeftoja.plLiczba wyświetleń: 3353
2

Galeria

Aktualności
Inne
Kultura
Oświata
Sport i turystyka
Biznes
Widżet Dostępności
Rozmiar Tekstu
1 Rozmiar Tekstu
Ustawienia tekstu
1 Odstęp między wierszami
1 Odstęp między paragrafami
1 Odstęp między literami
1 Odstęp między słowami
Czytelność tekstu
Wyrównanie tekstu
Filtry
Pomocne